MR Slimline

MR Slim kabinetler kolay erişimin ve dekoratif görünümün ön planda olduğu ortamlarda duvar, yer ve tavana montajlanabilen, 19″ cihazlara uygun ağ dağıtım kabinetleridir.

Ürün Kodu : MR.SLM

Sağlam Yapı

Yüksek mukavemetli gövde yapısıyla içerisinde bulunan cihazların ihtiyacı olan yüksek koruma ve taşıma kapasitesine sahiptir.

Geniş Kablolama Alanı

İçerisinde barındırabileceği maksimum (3U+5U) 8U ağ ekipmanlarının ihtiyacı olan tüm kablolamalar için yeterli iç hacme sahiptir. Çoklu kablo girişleri için 2 adet 70mm x 100mm, 1 adet 50mm x 100mm toplam 3 adet kırılabilir dikdörtgen yapıda kablo holü mevcuttur. Sık slotlu ve tırnaklı yapıdaki gövdesi içerisindeki kabloların kolay ve düzenli organize edilmesini sağlar.

Ergonomi

Yüksek mukavemetli menteşe sistemi ve mekanik ön kapak stoperi sayesinde uygulama esnasında kapağın sabitlenmesine imkan verir ve rahat bir çalışma ortamı sunar. Hareketli 3U cihaz dikmeleri kelebek somunlar ile tutturulduğundan herhangi bir alet kullanmadan sahada rahatlıkla ayarlama yapılabilir.

Tercih Sebepleri

Alışılmış kabinet yapısındaki çözümlere göre daha kolay erişim, daha az yer kaplama ve daha profesyonel görünüm ile kullanılan mekanlara prestij katar.

İnce Tasarım

146mm yüksekliği ile kullanıldığı mekanlarda yerden tasarruf sağlar. Tam açılır üst kapağı sayesinde içerisindeki cihazlara üst, ön arka ve yandan tam erişim sağlanır.

Plexiglass Ön İzleme Paneli

Plexiglass ön paneli sayesinde kapağı kapalıyken içerisindeki cihazların izlenebilirliğine imkan verir.

Güvenlik

Silindirik O kilitli kapak sistemi ile kilitlenebilir güvenli bir kullanım sağlar. Sağlam kapak yapısı sayesinde dışarıdan gelebilecek darbelere karşı yüksek mukavemet gösterir.

Cihaz Dikmeler

İçerisindeki 3U hareketli ve 5U sabit cihaz dikmelerinin birbirleri ile farklı konfigürasyonları sayesinde içerisinde kullanılacak cihazlar için iç hacminin en verimli şekilde kullanılabilmesine imkan verir.

Boyutlar Yok
Genişlik

Derinlik

Kapasite

Renk

,

Başlık

Go to Top