Dikili Tip Kabinetler

  • DCN serisi dikili tip sunucu ve ağ kabinetleri ofis, sistem odaları ve kablolama sistemleri için uygun kabinetlerdir. Her tür marka ve modelde cihazlara uyumlu yapıdadır. (19”)³ tasarım özelliği ile kabinetin her yönüne 19″ cihazlar takılarak kullanılabilir. Yüksek özelleştirme imkanı sunar.

  • DCS serisi dikili tip sunucu kabinetlerinin tasarımı, yan yana montajlanarak veri merkezi koridoru oluşturmaya elverişlidir. Sunuculara özel yüksek taşıma kapasiteli 19″ cihaz dikmesine sahiptir. Perforeli kapak seçenekleri sayesinde iklimlendirme uygulamalarında verim sağlar. (19”)³ tasarım özelliği ile kabinetin her yönüne 19″ cihazlar takılarak kullanılabilir. Yüksek özelleştirme imkanı sunar.

  • İç ortam fiber optik dağıtım kabinetleridir. 3 kapaklı yapısıyla son derece estetik, kullanışlıdır. Profil yapısı sayesinde güçlüdür.

  • GTN serisi dikili tip sunucu ve ağ kabinetleri ofis, sistem odaları ve kablolama sistemleri için uygun kabinetlerdir. Her tür marka ve modelde cihazlara uyumlu yapıdadır. Yüksek özelleştirme imkanı sunar.

  • GTS serisi dikili tip sunucu kabinetler özel yüksek taşıma kapasiteli 19″ cihaz dikmesine sahiptir. Perforeli kapak seçenekleri sayesinde iklimlendirme uygulamalarında verim sağlar. (19”)³ tasarım özelliği ile kabinetin her yönüne 19″ cihazlar takılarak kullanılabilir. Yüksek özelleştirme imkanı sunar.

  • GTV serisi dikili tip sunucu ve ağ kabinetleri ofis, sistem odaları ve kablolama sistemleri için uygun kabinetlerdir. Her tür marka ve modelde cihazlara uyumlu yapıdadır. (19”)³ tasarım özelliği ile kabinetin her yönüne 19″ cihazlar takılarak kullanılabilir. Yüksek özelleştirme imkanı sunar.

  • GTDC Server kabinetleri; DC Server kabinetleri ile tamamen aynı yapıdadır. Veri merkezlerinde kullanıldığı için ek aksesuarlara ve sadece 42U ve üzeri boy seçeneklerine sahiptir. Dıştan menteşeli kapakları sayesinde kapakları 180° açılabilir.

  • İçerisinde bulunan 18 adet 2U yüksekliğindeki çekmece modülleri sayesinde okul ve dershane gibi kurumlarda kullanılan notebook cihazlarının kilitli ve güvenli şekilde muhafazasını sağlar. Opsiyonel olarak kullanılan 18’li dikey grup priz modülü sayesinde içersinde barındırdığı cihazların şarja bağlanabilmelerine imkan vermektedir.

  • Ortak kullanım alanlarında PC, server, yazıcı, UPS gibi cihazların toz, kir, nem ve yetkisiz kişilerden korunması amacı ile kullanılmaktadırlar. Tüm bölümler kilitlenebilir yapıddır. GT serisi kabinetlerin tüm özelliklerine sahiptir.