PC Case

Ortak kullanım alanlarında PC, server, yazıcı, UPS gibi cihazların toz, kir, nem ve yetkisiz kişilerden korunması amacı ile kullanılmaktadırlar. Tüm bölümler kilitlenebilir yapıddır. GT serisi kabinetlerin tüm özelliklerine sahiptir.

Ürün Kodu : MR.GTPC

Kullanım Amaçları

Geniş ve kalabalık ortamlarda, PC, Server, Yazıcı, UPS vb. cihazların toz, kir, nem ve yetkisiz kişilerden korunması amacı ile kullanılmaktadırlar. Fabrika, depo, atölye, laboratuvar, ofis, mağaza gibi ortamlarda kullanılabilir.

İzleme Bölümü

12U yüksekliğindeki üst cam kapaklı bölümde, izleme ekranı veya monitör yerleştirilmektedir. Monitörün üzerine konulabilmesi için 1 adet sabit raf modülü ile sevk edilmektedir.

Kontrol Bölümü

4U yüksekliğindeki orta bölüm; klavye, mouse veya kontrol panelleri içindir. Bu birimlerin, üzerinde bulunduğu, birbirinin içerisinde hareket edebilen 2 adet hareketli raf modülü ile sevk edilmektedir.

Depolama Bölümü

20U yüksekliğindeki alt cam kapaklı bölümde, PC, Server, Yazıcı, UPS vb. cihazlar bulundurulabilir. Alt bölüme barındırılacak cihazların üzerine konulabilmesi için 1 adet sabit raf modülü ile sevk edilmektedir.Tüm bölümler kilitlenebilir yapıda olup, kabinet; GT serisi kabinetlerin tüm özelliklerine sahiptir.

Genişlik

Derinlik

Boy

Renk

,