Veri Merkezi Çözümleri

  • Mirsan Maksi Veri Merkezi; izleme, güvenlik iklimlendirme ve güç yönetimi çözümlerinin hepsini sunar. Modüler, genişletilebilir ve iyileştirilebilir sistemlerdir. Sunucuların performansı, soğutma ve enerji sisteminin verimliliği için sıcak veya soğuk koridor izolasyonu sağlar.

  • Mirsan Mini Veri Merkezi; orta ve küçük ölçekli işletmelerin, fabrikaların bilgi teknolojisi altyapısını sağlamak için kullanılır. Daha ekonomik bir çözümdür. Hem altyapı sağlamak hem de mimari alandan tasarruf etmek için uygun bir çözümdür.

  • Mirsan Mikro Veri Merkezi; geleneksel tesisler veya modüler veri merkezlerinin kurulumu söz konusu olmayan yerlerde, küçük işletmelerde veya geçici dağıtımlarda kullanılırlar. Enerji, ortam izleme, iklimlendirme, yangın söndürme ve ortam izleme çözümlerini bir arada barındırır.

  • Mirsan Mobil Veri Merkezi; konteyner içine mobil bir tesis olacak şekilde tasarlanmış sistemlerdir. Değişken yerlere kolayca taşınabilir ve kurulabilir. Öncelikli bilgi işlem gerektiren yerlerde örneğin; felaket kurtarma alanları, askeri operasyonlar, medya yayınları gibi işlerde kullanılabilir. Mevcut bir veri merkezine ek hizmet verebilir.