MR Soho

Soho kabinetler; düşük maliyetli sağlam yapısı ile basit ve küçük ölçekli duvar tipi ağ kurulum çözümleridir. Estetik ve dekoratif görünümü ile kullanıldığı mekanlara uyum sağlar. Demonte ve montajlı olarak iki şekilde de sevk edilebilirler. 19” ve 10” olarak genişlik seçeneklerine sahiptirler.

Ürün Kodu : MR.SOH

Estetik Görünüm

Estetik ve dekoratif görünümü ile kullanıldığı mekanlara kolay uyum sağlar. Ön cam kapak; 4mm, füme, antistatik, rodajlı, temperli ve kırılma direnci yüksek tam boy ve kilitli yapıdadır. Silindirik O kilitli ön kapağın açılma yönü isteğe göre kolaylıkla değiştirilebilir. Cam kapak modülü, özel u tipi vidalı menteşe sistemine sahiptir.

Çeşitlilik

MR.SOHO Kabinetler, 19” ve 10” olarak iki çeşit genişlik, 400mm ve 300mm olarak 2 çeşit derinlik seçeneklerine sahiptirler.

Kullanım Amacı

Küçük sistemlerin montaj ve tesisatı Ara dağıtım terminali Network kat dağıtımları Duvar tipi network kurulum uygulamalarında kullanılır.

Tercih Sebepleri

Düşük maliyetli, network çözümleridir. Yüksek stok miktarlarında sürekli olarak hazır bulunmaktadırlar.

Aktif / Pasif Havalandırma

19” genişliğindeki kabinetlerin üst şasesinde bulunan 2 adet havalandırma deliğine maksimum 2 fanlı fan modülü bağlanıp aktif havalandırma yapılabileceği gibi,herhangi bir fan modülü bağlanmadığı takdirde; bu delikler pasif havalandırma vazifesi görerek, kabinet içi havalandırmayı sağlamaktadırlar.

Seçenekli Kablo Girişleri

Üst ve alt şaselerde kablo girişleri için birer adet kablo geçiş holü mevcuttur. Bu hollerden birinde kablo geçiş fırçası, diğerinde PVC kapak bulunmaktadır. İstenildiğinde kablo geçiş fırçasının yeri değiştirilerek istenilen yerden kablo girişi sağlanabilir ve fırçalı yapısı sayesinde kablo girişleri esnasında toz girişi minimum seviyeye indirilir.

Geniş İç Hacim

Switch, Router, Patch Panel, Priz ve benzeri network donanımlarının kablolamaları için ihtiyaç duyulan tüm iç hacme sahiptir.

Kurulum Kolaylığı

Kabinetin duvara çok kolay montajlanabilir tasarımı sayesinde, kabinetin kurulumu yerde veya masa üzerinde rahatlıkla yapılabilir, kurulum personeli işlerini oturarak daha konforlu şekilde tamamlayabilir. İç kurulumu biten kabinet, daha önceden duvara takılmış arka kapağının üzerine geçirilerek, kolayca duvara asılabilir. Kolay kurulum yapısı sayesinde tek kişi ile çok kısa sürede duvara montaj edilebilir.

Ayarlanabilir Cihaz Montaj Rayları

Kabinet içerisinde kullanılacak cihazların derinliklerine göre, cihaz montaj dikmeleri; kabinet derinliği boyunca hareket ettirilebilir ve istenilen derinlikte sabitlenebilir yapıda olduğundan, kabin iç hacmi en verimli şekilde kullanılır. Cihaz montaj dikmelerinin üzerinde bulunan kablo geçiş slotları sayesinde, cihazların kabloları, kabinetin ön ve arkası arasında düzenli ve profesyonel şekilde dolaşabilmektedirler.

Ön Kapak Modeli

Silindirik O kilitli ön kapağın açılma yönü isteğe göre kolaylıkla değiştirilebilir. Cam kapak modülü, özel u tipi vidalı menteşe sistemine sahiptir.

Demonte Sevk Seçeneği

Demonte paketleme seçeneği sayesinde sevk ve depolama maliyetlerinde tasarruf sağlarlar. Demonte paketleme seçeneği ile sevkiyatta ve depolamada %75 yer tasarrufu ve bu sayede depolama ve sevk maliyetlerinde %75 avantaj sağlar.

Genişlik

Derinlik

,

Boy

, , , ,

Renk

,

Dokümanlar