WT Network

WTN Serisi duvar tipi kabinetler küçük ve orta ölçekli ağ kurulum ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Her marka ve model 19” cihazın rahatlıkla uygulanabileceği profesyonel duvar tipi ağ kabinetleridir.

Ürün Kodu : MR.WTN

Estetik Görünüm

Sağlam yapısı ve alüminyum çerçeveli dekoratif ön cam kapak ile estetik bir görünüme sahiptir. Kullanım kolaylığı ile bulunduğu ortama değer katar.

Sağlam Yapı

Kabinetin çelik konstrüksiyon üst ve alt şaselerine perçinlenmiş ana taşıyıcı profilleri kabinete maksimum sağlamlık ve dayanıklılık katar.

Güvenli Yapı

Tüm ön ve yan kapak seçenekleri silindirik kilit mekanizmasına sahiptir.

Çeşitlilik

İki farklı derinlik ölçüsünde(450mm-560mm) ve 5 farklı U yükseklik seçenekleri (7U-9U-12U-16U-20U) ile toplamda 10 çeşit ölçü seçeneği ile her türlü ihtiyaca uygun, optimum hacim ve maliyette çözümler sunar.

Ayarlanabilir Derinlik

Cihaz montaj rayları kabinet içerisinde kullanılacak cihazların derinliklerine göre kabinetin derinliği boyunca ayarlanabilir yapıdadır.

U Markalama

Kabinetin cihaz montaj raylarının üzerine otomatik serigrafi makinası ile U markalaması yapılır. Bu sayede kurulum ve montaj esnasında kolaylık sağlamasının yanı sıra kabinetteki cihazların indekslenmelerine de yardımcı olur.

Eklenebilirlik

Kabinetin önünde bulunan 2 Adet cihaz montaj rayına ek olarak kabinet arkasında 2 adet olacak şekilde cihaz montaj rayı eklenebilir.

Çok Yönlü Erişim

Duvar tipi kullanımda 3, dikili tip ve ek gövdeli duvar tipi kullanımında 4 yönden tam erişim imkanı sunarak montaj, bakım ve onarım kolaylığı sağlar.

Havalandırma

Kabinetin üst şasesindeki 2 adet pasif havalandırma deliğine 2 fanlı havalandırma modülü bağlanarak aktif havalandırma sağlanabilir.

Kablo Girişleri

Kabinetin alt, üst şasesinde ve arka kapağındaki 145mm x 70mm ölçüsündeki kablo giriş delikleri bulunur.

Güvenli Kablo Girişi

Kauçuk kenarlı ve 0-50mm arası hareket edebilir, sürgülü sıkıştırma sistemine sahip olan kablo geçiş modülü sayesinde kabinete giren kablolar zarar görmeden sıkıştırılırken, toz girişi minimum seviyeye indirilir.

Termometre

Kabinet içinin sıcaklığını termometre ile ölçebilirsiniz.

Ön Kapak Modeli

O kilitli kilitleme mekanizmasına sahip ön cam kapak 4mm, temperli, rodajlı, antistatik, füme renkte ve yüksek kırlıma direncine sahiptir. Alüminyum ekstrüzyon çerçevesi ve renkli cam çıtaları ile son derece dekoratif ve estetik bir görünüme sahiptir. Yaylı menteşe sistemine sahip ön kapak istenildiğinde açılma yönünün kolaylıkla değiştirilebilir.

Yan Kapak Modeli

Standart duvar tipi kabinetlerin yan kapak modeli silindirik kilit mekanizmasına sahip sökülebilir metal kapaktır.

Arka Kapak Modeli

Duvar tipi kabinetlerin arka kapak modeli braket tipi arka kapak modelidir. Kapak aynı zamanda duvar montaj şablonu olarak kullanıldığı için, kabinet arka kapağın üzerine geçirilerek duvara asılarak sabitlenir.

Yer Teması

Kabinetin alt köşelerinde 10mm yüksekliğinde 4 adet PVC ayak modülü bulunur. Bu PVC ayak modülleri sayesinde dikili tip kabinet olarak zeminde kullanılabilir. Dikili tip kullanımlarda opsiyonel olarak tekerlek modülü mevcuttur.

Sürekli Hazır Stok

Standart model beyaz kabinetler yüksek miktarlarda stoklu olarak hazır bulunur. Diğer tüm kapak ve renk opsiyonları belirtildiğinde kolaylıkla üretilip sevk edilebilir.

Rahat Kurulum

Braket tipi arka kapak özelliği sayesinde kabinetin iç kurulumlarının birçoğu konforlu ortamlarda yapılabilir. İç kurulum tamamlandıktan sonra kabinet kolaylıkla duvara asılabilir.

Düşük Risk

Yerde kurulumdan sonra duvara asılabilmesi yüksek irtifada yapılan kurulumlar esnasında meydana gelebilecek iş kazalarının önüne geçebilir.

Weight N/A
Dimensions N/A
Genişlik

Derinlik

, ,

Boy

, , , ,

Renk

,

Dokümanlar