WT Com-Box

Com-Box serisi duvar tipi kabinet; tasarımı, gelişmiş yapısal üstünlüğü, sunduğu kullanım kolaylıkları ve en önemlisi rakipsiz fiyat avantajıyla benzerlerine üstünlük sağlar.

Ürün Kodu : MR.WTC

Kapasite ve Çeşitlilik

Yeni COM-BOX duvar tipi rack kabinetleri, duvara monte edildiğinde 80 kg taşıma kapasitesine, 450mm derinlikteki kabinlerde 2 adet D=600 kabinetlerde 4 Adet cihaz dikme kullanılır. Yeni COM-BOX 565 mm genişlik ve D=450 ve D=600 iki farklı derinliğe sahip. Yükseklik 6U-7U-9U-12U-16U ve 20U ya kadar sunduğu boy seçenekleriyle alternatif yaratmaktadır.

Kapaklar

Yeni COM-BOX duvar tipi rack kabinetlerinde sökülbilir ve kilitlenebilir yan kapakları, kolay erişim olanağı sunuyor. Yan kapaklar standart sürgü kilitli, opsiyonel anahtarlı kilit tercih edilebilir. Ön cam kapak özel slotlu metal çerçeveli, tasarımıyla, modern görünüme sahiptir.

Duvar Montajı

Kabinetin arka kapağını 4 adet dübel ile duvara montaj ettikten sonra kapağın üzerine asarak vidalayabilirsiniz.

Modüler Yapı

Tüm demonte COM-BOX kabinetler tek parça demonte ambalajlı ve sevkiyat güvenliği üst düzey olacak şekilde paketlenmektedir.

Demonte Maliyet Avantajı

Demonte paketleme seçeneği ile sevkiyatta ve depolamada %75 yer tasarrufu ve bu sayede depolama ve sevk maliyetlerinde %75 avantaj sağlar.

Genişlik

Derinlik

,

Boy

, , , , ,

Renk

,

Dokümanlar