IP55

Kategoriler:

Telekomünikasyon ve diğer bilişim teknolojileri çözümleri için kullanılan dış etmenlere karşı IP korumalı saha kabinetleridir.

Ürün Kodu : MR.IP55

19″ Yapı

Cihaz dikmelerine her türlü 19” cihaz ve ekipman bağlanabilmektedir. 600×450 Kabinetlerde 2 Adet, 600×600 Kabinetlerde 4 adet cihaz dikme Kullanılır.

Menteşeli Şapka

Menteşeli şapka sistemi sayesinde, fan modüllerine üstten kolay müdehale imkanı sunar.

Havalandırma

Kabinetin sağ ve solunda bulunan 125×125 toz filtresi sayesinde pasif havalandırma sağlarken, şapkasında bulunan panjurlar saysinde sıcak havanın dışarı atılmasını sağlar.

Fan Sistemi

Kabinetin üst tarafında bulunan iki adet fan ünitesi sıcak havayı dışarı doğru atarken, yan kısmındaki korumalı ve filtreli menfezden temiz havayı kabinetin içerisine alır. LED aydınlatmalar IP fan modüllerine entegre biçimdedir.

Sızdırmazlık

Şapka ve kapağında bulunan conta sistemi sayesinde toz ve suya karşı maksimum sızdırmazlık sağlamaktadır.

Duvar Montajı

Duvar bağlantı kulakları ile kolaylıkla duvara montajlanabilir yapıdadır.

Kilit Sistemi

Standart olarak kelebek kilit kullanılır. Opsiyonel olarak 3 noktadan kilitlemeli, mekanizmalı kollu kilit sistemi uygulanabilir. Kilit sistemleri toz, su ve dış darbelere karşı maksimum koruma sağlar.

Yoğun Kablo Girişi

Kabinetin tabanında bulunan 1 adet PG48 IP rakor, 2 adet PG21 IP rekor ve 3 adet 28mm çapında PVC kör tapalar sayesinde alttan yoğun kablo girişlerine imkan verir. Alt kapama istenildiğinde tamamen sökülebilir yapıdadır.

Genişlik

Derinlik

,

Boy

, , , ,

Kullanım

, ,

Dokümanlar